با نزدیک شدن به ایام نوروز خانواده‌ها در تب و تاب خرید برای تهیه اقلام خوراکی، پوشاک، وسایل منزل و ... هستند که برای تهیه این کالا‌ها باید به مراکز خرید مراجعه کنند که در این میان برخی از مراکز خرید غرب تا شرق و جنوب تا شمال را به شما معرفی می‌کنیم.

شمال تهران:

پاساژ قائم

پاساژ قائم یکی از مراکز خرید لوکس در شمال تهران محسوب می‌شود که هر نوع محصول با رنج قیمتی متفاوت در آن وجود از کالا‌های خارجی تا کالا‌های تولید داخل، به علاوه این مکان بورس انواع لباس از بچه کانه، زنانه و مردانه است.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

میدان ونک

میدان ونک یکی از قدیمی‌ترین میدان‌های تهران به شمار می‌آید که دارای مراکز خرید بسیار متنوعی است که دارای اجناسی با قیمت‌های مناسب است.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

مرکز تهران:

شانزه لیزه

این مرکز خرید در خیابان جمهوری واقع شده و بیشتر بورس لباس مجلس و کت و شلوار است و به علاوه به علت تعدد مراکز خرید این خیابان قیمت اجناس آن مناسب‌تر است و به دلیل تردد بالا در این محدوده جز طرح ترافیک قرار گرفته است.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

مرکز خرید شانزه لیزه که در این خیابان واقع است، از جمله یکی از مناسب و ارزان‌ترین مراکز خرید در مرکز تهران به‌شمار می‌رود. طبقه پایین پاساژ شانزه لیزه ارائه‌دهنده مانتو با هر نوع سلیقه و قیمتی مناسب است. طبقه بالای این پاساژ برای افرادی که به دنبال لباس مجلسی با قیمت مناسب هستند گزینه مناسبی است.

کوچه برلن

کوچه برلن در محدوده خیابان جمهوری وافع شده و از جمله مراکز مودر علاقه بانوان باری تهیه لباس‌های مجلسی و خانگی است به علاوه دارای پاساژ‌های خرید لوکس برای خرید لباس‌ها برند است.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

هفت تیر
محدوده میدان هفت تیر بورس خرید مانتو و پوشاک بانوان است که دارای بیش از هزار مرکز خرید است.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

شرق تهران:

هفت حوض

خیابان هفت حوض یکی از شلوغ‌ترین مراکز خرید شرق تهران به خود اختصاص داده و این مرکز دارای تمام ملزوان مورد نیاز خانواده از کیف و کفش تا لباس و کت وشلوار است و می‌توان گفت یکی از ارزان‌ترین بازار‌های تهران به شمار می‌آید.

غرب تهران:

بازارچه سنتی

بازارچه سنتی غرب تهران در خیابان ستارخان واقع شده و روزانه دارای مشتریان زیادی است که این بازار بیشتر محل فروش لوازم آرایشی و بهداشتی و پوشاک با قیمت‌های مناسب است.

گیشا

یکی دیگر از مراکز خرید غرب تهران خیابان گیشا است که دارای مراکز خرید لوکس و متعدد و مملو از کالا‌های برند و درجه یک است و در اطراف این خیابان مراکز خرید دیگری نیز وجود دارد که قیمت اقلام آن مطلوب و به صرفه‌تر است.

جنوب تهران:

بازار بزرگ

بازار بزرگ تهران در محدوده خیابان ۱۵ خرداد قرار گرفته و پر از پاساژ‌ها و مراکز خرید برای تهیه انواع کالا از خوراکی، تا پوشاک و کیف و کفش گرفته تا طلا است؛ که می‌توان این کالا‌ها را در مراکز خرید بازار بزرگ با قیمت مناسب تری نسبت به سایر مراکز خرید تهیه کرد.

ارزان‌ترین مراکز خرید تهران کجاست؟ + آدرس

بازار دوم نازی آباد

بازار دوم نازی آباد نیز دارای مراکز خرید متعدد و گوناگی است که انواع کالا با قیمت رقابتی با بازار بزرگ تهران در آن وجود دارد و به علت تعدد مراکز خرید دارای قیمت‌های مناسبی است.

طراحي سايت و بهينه ساري سايت توسط اينتن